Cam balkon garanti süresi

Özkale Cam Balkon Garanti Süresi

Cam Balkon Garanti Süresi

Cam Balkon Garanti süresi, Özkale Cam Balkon garanti süresi cam balkon imalatçı firması olarak, firmamız veya bayilerimiz aracılığı ile yapılmış bulunan aşağıda dökümü bulanan tüm cam balkon, balkon camlama sistemleri 5 yıl boyunca, işçilik ve malzeme hatalarına karşı Garanti kapsamındadır.

  1. Katlanır ve Sürme Cam Balkon Sistemleri,
  2. Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri,
  3. Sürme Eşikli Sistem Cam Balkon Sistemleri,
  4. Sürme Eşiksiz Sistem Cam Balkon Sistemleri, 
  5. Katlanır ve Sürme Cam Balkon Teras,
  6. Katlanır ve Sürme Cam Balkon Kış Bahçesi,
  7. Cam Balkon Korkuluk uygulamaları,
  8. Cam Balkon Çatı Sistemleri,
  9. Katlanır ve Sürme İş yeri Cam Sistemleri 

Malzeme ve işçilik hatalarına karşın 5 yıl garantimiz altındadır.

Herhangi bir arıza ve/veya tamir durumunda, en geç 48 saat içerisinde tamir ve tadilat yapılmak üzere servisimiz sizlere ulaşır. İvedilik gerektiren durumlarda bu süre en geç 8 saattir.

Cam Balkon Garanti Süresi Bitimi Sonrası

Garanti süresi bitiminde, ücret karşılığı servis verilmeye devam edilmektedir.

Sorunsuz, zamanında, kaliteli ve en uygun fiyatlar ile İzmir’in en eski ve en iyi, katlanır cam balkon, balkon camlama sistemleri konusunda İzmir’in lider firması ile çalışmak isterseniz yapmanız gereken, keşif, ölçü, cam balkon modellericam balkon fiyatları ve daha detaylı bilgi almak için firmamızdan ücretsiz olarak bir EKSPER talep edebilirsiniz.

Özkale Cam Balkon Sistemleri, malzeme ve işçilik hatalarına karşılık 5 yıl boyunca ücretsiz olarak servis ve Garanti hizmeti sunmayı taahhüt eder.  % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan İzmir’in lider en iyi Cam Balkon Sistemleri İmalatçı firmamızın tamamı ile ücretsiz bir servisidir.

Mobil cep telefonlarından en altta bulunan yeşil ”Dokun Şimdi Ara” seçeneği ile, masaüstü (ve dizüstü) bilgisayarlardan ise ”buraya dokunarak İletişim” sayfamıza gitmek sureti ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Özkale Cam Balkon İzmir – En İyi Cam Balkon Firması & Markası

Cam balkon garanti süresi
4.8 - 31 oy

MESAJ olarak veya SOSYAL MEDYADA bunu PAYLAŞ: