Cam balkon imalatı

İzmir Cam Balkon İmalatı

  

Özkale Cam Balkon İmalatçı Firmamız, İzmir’de kendine ait entegre 1.200 metre karelik cam balkon imalat tesislerinde, Avrupa’nın ve Dünya’nın kulanmış olduğu son modern teknoloji, alet ekipman ve makine parkuru ile 2005 yılından bu yana imalat ve üretim kapasitesini her geçen yıl arttırarak, Ege Bölgesi ve İzmir’in sayılı Cam Balkon, Cam Balkon Sistemleri imalatı yapan firmalarından birisi haline gelmiştir.

  

İzmir Cam Balkon İmalatçıları

Ana ve yegane iş kolumuz ”Cam Balkon Sistemleri imalatı”, ”Cam Balkon İmalatı”, ”Balkon Camlama imalatçısı” olarak bu alanda Türkiye’nin ve Ege Bölgesinin en büyük firmalarına hizmet vermekteyiz. Cam Balkon imalatçı firması olmamızdan dolayı, % 100 müşteri memnuniyeti ilkesi firmamızın temel yapı taşını oluşturmaktadır. İşte bu yüzden, bugüne kadar hizmet vermiş olduğumuz 1.500 ‘ün üzerindeki müşterimiz, Ege Bölgesi ve İzmir ili içerisinde vermiş oldukları referanslar ve tavsiyeleri ile Cam Balkon Sistemleri sektörümüzün ilk üç firması arasından olmaktan mutluluk ve onur duymaktayız.

İzmir Cam Balkon Firmaları – İzmir Cam Balkon İmalatçı Firması

Alüminyum ray üzerinde, dikey olarak sürülmek (kaydırılmak) sureti ile çevresi alüminyum çerçeve ile kaplı, güvenlikli temperli cam kanatlarının bir kenarda katlanarak toplanmasına ”Cam Balkon” , ”Balkon camlama” veya ”Cam Balkon Sistemleri” denilmektedir.

  

Cam Balkon imalatında kullanılan tüm camlar, güvenlikli (security) temperli camlardır. Temperli cam balkon camları, arabalarda kullanılan camlar ile aynı özellikleri taşırlar. Kırılma durumunda kişilere herhangi bir zarar vermezler. Temperli camlar kırıldıklarında küçük ve keskin olmayan parçalara ayrılırlar. Diğer en önemli özelliği ise normal camlara göre 5 kat daha fazla dayanıklı olmalarıdır.

Cam Balkon imalatında, müşterinin isteğine ve yapılacak işin konumu ve yerine göre bağlı olarak 8 mm ve/veya 10 mm lik camlar kullanılır. Ayrıca normal ve ısı camlı balkon camı olarak da kendi arasında ikiye ayrılır. Isı camlı Cam Balkon camları, normal temperli cam balkon camlarına nazaran, % 500 daha fazla, ses ve gürültü önleme, enerji tasarrufu gibi özelliklere sahiptir.

  

Konutlarda yasal mevzuata ve teknik zorunluluklara bağlı olarak 8 mm  güvenlikli (temperli) camlar kullanılır. Cam balkon camlarının şeffaf, mavi, yeşil, füme ve bronz renk olarak renkleri mevcuttur. Alüminyum profillerin doğal rengi eloksal’dır (gri). Bu profiller kataloktaki ve ahşap desen kartelasında bulunan tüm renklere boyanabilir.

  

Not: Tüm resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz

Hassas ve dikkatli bir şekilde alınan, cam balkon yapılacak yerin alan ölçümünün ardından, bilgisayara aktarılarak çizimi yapılır ve imalat aşamasına girer.

Özkale Cam Balkon imalatçı firma olarak tüm cam balkon imalatını yaptığımız yerlere 5 ( beş yıl) garanti, kendimize olan güvenimizden ötürü verilmektedir.

Mobil cep telefonlarından en altta bulunan yeşil ”Dokun Şimdi Ara” seçeneği ile, masaüstü (ve dizüstü) bilgisayarlardan ise ”buraya dokunarak İletişim” sayfamıza gitmek sureti ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Özkale Cam Balkon İzmir – En İyi Cam Balkon Firması & Markası

Cam balkon imalatı
4.8 - 37 oy

MESAJ olarak veya SOSYAL MEDYADA bunu PAYLAŞ: