Cam Balkon İzmir Kampanya

Cam Balkonda İzmir’de Aktif Kampanyalarımız

1- Cam Balkonda Komşunu Getir İndirimi Götür Kampanyası

Özkale Cam Balkon‘dan ses getiren kampanya İzmir’de bir ilk. Komşunu Getir İndirimi Götür Kampanyası! Komşunu getir kampanyası ile sizde, komşunuzda kazançlı çıkın. Cam balkon uygulaması yaptırmaya karar verdikten sonra; komşunuz, akrabanız ya da arkadaşınız ile komşunu getir kampanyasına dahil olarak; hem size (%5), hemde getirdiğiniz kişiye ekstra %5 indirim kazanabilirsiniz. Ayrıca bina görünümünü de tek tip balkon yaptırarak estetik açıdan bozmamış olursunuz.

Kaliteli ve 5 yıl garantili, İzmir’de ki en iyi cam balkon firmasından Cam Balkon yaptırmak için komşunu getir kampanyasını kaçırmayın. Katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon veya sürme cam balkon modellerimizden evinize en uygun cam balkon sistemini, indirimli kampanyalı fiyat ile yaptırın.

Cam Balkon Komşunu Getir İzmir Kampanya Detayları

 • Özkale Cam Balkon İzmir Komşunu Getir kampanyası bu sayfamızda yayınlandığı süre içerisinde geçerlidir.
 • Komşunu Getir kampanyası kapsamında; cam balkon uygulaması yaptırmaya karar veren kişi, komşusunu ya da bir tanıdığını da Özkale cam balkon sistemlerinden (katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, sürme cam balkon, teras cam, kış bahçesi… vb.) birini almaya ikna etmesi durumunda, hem kendisi hemde getirdiği kişi ekstra %5 indirim fırsatından yararlanacaktır.
 • Daha önce Özkale cam balkon sistemlerinden birini satın almış ve montajı tamamlanmış müşteriler de kampanyamızdan yararlanabilir.
 • Komşunu Getir kampanyasından her müşteri istediği kadar faydalanabilir. Getirdiği her müşteri için, müşterinin cam balkon bedelinin (Kdv hariç tutar) %5 tutarı indirim olarak yansıtılır veya ödemesi yapılır. Getirdiği her müşteri de ekstra olarak %5 cam balkon fiyatlarında indirim alır. Örnek olarak: Kendi cam balkon tutarı 5.000 Tl tutan bir müşteri, getireceği müşterinin cam balkon tutarının 10.000 Tl tutması durumunda, 500 Tl indirim tutarı kazanır. Bu 500 Tl lik indirim kendi cam balkon tutarından düşülür veya ödemesi yapılır.
 • Komşunu Getir kampanyası 1 (bir) sefere mahsus sosyal medya kampanyası ile birleştirilebilir.
 • Cam Balkonda İzmir’de Komşunu Getir kampanyası Özkale Cam Balkon tarafından sunulmaktadır. Özkale Cam Balkon firması Kampanya koşullarını değiştirme ve durdurma hakkına her daim sahiptir.
 • Detaylı bilgi için Tel: 0532 566 65 70 nolu Müşteri Hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

2- Sosyal Medyada Özkale Cam Balkonu Paylaş İndirimi Kap Kampanyası

Özkale Cam Balkon, sosyal medya tutkunlarını unutmadı. Sizde sosyal medyayı etkin kullanıyorsanız; Özkale Cam Balkon İzmir firmamızdan satın alacağınız her balkon kapatma sisteminde ekstra %1 indirim kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken ise oldukça basit. Facebook, Twitter, İnstagram, Pinterest yada Google Plus hesabınızdan, neden Özkale Cam Balkonu seçtiğinizi anlatarak sitemizi ya da ürünlerimizden birini paylaşırsanız anında indirim kazanırsınız. Üstelik paylaşım yaptığınız her farklı sosyal medya platformundan %1 indirim kazanarak, %5 indirim oranına kadar çıkabilirsiniz.

Tüm ürünlerimizi kapsayan sosyal medya kampanyamızı kaçırmayın. Toplamda %5 indirimi götürün…!

Cam Balkon Sosyal Medya İzmir Kampanya Detayları

 • Özkale Cam Balkon İzmir Sosyal Medya kampanyası bu sayfamızda yayınlandığı süre içerisinde geçerlidir.
 • Sosyal Medya kampanyası kapsamında; her bir müşteri cam balkon sitesi üzerinden satışı yapılan her hangi bir ürünü (katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, sürme cam balkon, teras cam, kış bahçesi… vb.) henüz satın almadan önce kampanyaya katılmak istediğini beyan etmesi durumunda; facebook, twitter, pinterest, google plus, instagram hesaplarından aktif olarak kullandığı bir hesaptan, Özkale cam balkon sosyal medya hesaplarını ya da sitesini doğrudan paylaşarak ve hakkında aldığı hizmete ilişkin yorum yaparak kampanyaya katılabilir.
 • Kampanyaya katılım sağlanması durumunda; cam balkon fiyatı (kdv hariç tutar) üzerinden %1 indirim kazanılacaktır. Paylaşımda bulunulan her sosyal medya platformu için %1 indirim kazanılır. Toplam sosyal medya indirim oranı %5 geçemez.
 • Paylaşımda bulunan hesap, en az 1 yıl boyunca kapatılmayacak, atılan paylaşım yazısı değiştirilmeyecek, silinmeyecek ya da halka açık bir şekilde görüntülenmesi engellenmeyecektir. Aksi halde yapılan indirim tutarı yasal faiziyle beraber müşteriden talep edilecektir.
 • Her bir müşteri sadece bir kez kampanyadan yararlanabilir. Kampanyanın sahibi Özkale Cam Balkon İzmir, kampanyayı haber vermeden sonlandırma, şartlarını değiştirme, yararlanacak kişileri belirleme, hiç bir sebep göstermeksizin kampanyadan yararlandırmama hakkına sahiptir.
 • Sosyal Medya paylaşım kampanyası 1 (bir) sefere mahsus komşunu getir kampanyası ile birleştirilebilir.
 • Detaylı bilgi için Tel: 0532 566 65 70 nolu Müşteri Hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Özkale Cam Balkon İzmir Ücretsiz Ekspertiz İçin

Özkale İzmir cam balkon, ekspertiz hizmetini sizlere sunmamız tamamı ile ücretsizdir. Ekspertiz hizmetimizden yararlanmanız neticesinde herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük altına girmeniz söz konusu değildir. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan İzmir’in lider en iyi Cam Balkon Sistemleri İmalatçı firmamızın tamamı ile ücretsiz bir servisidir. Cam balkon fiyat teklifi almak için ilgili sayfaya gidiniz. Cam balkon İzmir fiyatları konusunda detaylı bilgi sahibi olmak ve kaba taslak maliyeti görmek için ilgili sayfaya bakınız.

Mobil cep telefonlarından en altta bulunan yeşil ”Dokun Şimdi Ara” seçeneği ile, masaüstü (ve dizüstü) bilgisayarlardan ise ”buraya dokunarak İletişim” sayfamıza gitmek sureti ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Özkale Cam Balkon İzmir – En İyi Cam Balkon Markası & Firması 

 

 

Cam Balkon İzmir Kampanya
4.7 - 33 oy

MESAJ olarak veya SOSYAL MEDYADA bunu PAYLAŞ: